Formularz zwrotu towaru pdf

Pobierz

2) Włóż Formularz zwrotu oraz produkty, które chcesz zwrócić, do torebki lub pudełka, w którym dostarczono zamówienie.. Adres do wysyłki: ALLES, ul. ks. P. Ściegiennego 15, 95-015 Głowno Imię i Nazwisko Adres do korespondencji / wysyłki towaru E-mail TelefonFormularz odstąpienia od umowy i zwrotu towaru .. Prosze o zwrot gotówki na rachund< bankowy: nazwa Banku: Nun u rachunku NAZWA TOWA RU CENA BRUTTO Uwagi Klienta: PRZYCZYNA ZWROTU OSwiadczam, mane mi sq warunki zwrotu towaru okreSlone w Regulaminie sklepu.. Czy sprzedawca może przenieść na konsumenta odpowiedzialność za przesyłkę wskazując np. w treści aukcji sformułowanie "List ekonomiczny jest nierejestrowany.1) Oderwij Formularz zwrotu i wpisz kod, który najlepiej opisuje powód zwrotu.. Wydrukuj je lub wyświetl na ekranie telefonu komórkowego.. Zgodnie z art. 34 ust.. telefonu: Adres mailowy: Twój numer zamówienia: Jeśli dokonałeś płatności za pobraniem lub przelewem bankowym, uzupełnij nr konta, na który zostaną zwrócone środki: 2014 r. poz. 827 ze zm.)), klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru zakupionego przez internet w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki, o ile towar jest w stanie niezmienionymFORMULARZ ZWROTU TOWARU DATA ZAMÓWIENIA: EMAIL.. Data otrzymania towaru .WZÓR FORMULARZA WYMIANY TOWARU INFORMACJE O TOWARZE (nazwa, nr katalogowy, rozmiar) ..

Pamiętaj, aby włożyć Formularz zwrotu do paczki.

Prawo do wymiany towaru obowiązuje jedynie w przypadku zwrotów dokonywanych w jednym z naszych sklepów.FORMULARZ ZWROTU TOWARU Nr zamówienia: Data zamówienia: ………………………………………….. Imię i nazwisko .formularz zwrotu towaru numer zamÓwienia:.. data zamÓwienia: .. numer faktury/paragonu: .. imiĘ i nazwisko: .Formularz zwrotu towaru Prosimy załączyć dowód zakupu (paragon lub faktura VAT).. Prosimy o przesłanie towaru na poniższy adres: "Trojan Sport S.C." Berest 98 33-380 .Title: Formularze zwrotu nasz17-12-2014.pdf Author: Ania Created Date: 12/22/2014 4:17:30 PMOświadczam, że niniejszy formularz w przypadku uznania zwrotu towaru(ów) zgodnie z art. 7 ust.. (czytelny Klialta) Title: formularz_zwrotu_towaru.jpgformularz zwrotu towaru formularz wraz z paczka wyŠlij na adres: red ksiÇcikowski krzysztof 67-200 glogÓw ul. sikorskiego 60/203 nieuŽywany,oryginalnie zapakowany towar odeŠlij listem poleconym ekonomicznym dolacz oryginalny dokument zakupu (w domu zostaw sobie jego kopie) jeŠli zagubileŠ oryginalny dokument zakupu napisz odrÇcznieFORMULARZ ZWROTU TOWARU Uzupełnij dokument i prześlij nam razem ze zwrotem produktów.. DATA ZAKUPU .PROSIMY O ZAZNACZENIE PRZYCZYNY ZWROTU część nie pasuje a) jestem zainteresowany wymianą na dobrą TAK NIE b) otrzymałem już dobrą część, zwracam niepasującą i proszę o zwrot na konto TAK NIE zwrot bez podania przyczyny w ciągu 14 dni błędne zamówienie* uszkodzone w transporcie**Dostaniesz więc od nas zwrot środków za zwracany towar, w sposób wskazany przez Ciebie w formularzu zwrotu..

Pamiętaj o dołożeniu wypełnionego formularza do paczki!

1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkty niebezpieczne (Dz.1.. zwroty realizowane sĄ w ciĄgu 14 dni od daty przyjĘcia towaru przez .FORMULARZ ZWROTU TOWARU DANE KLIENTA DANE ZWRACANEGO TOWARU Imię i nazwisko Adres Nr telefonu Adres e-mail Nr konta bankowego Miejsce i data Data zakupu towaru Nazwa i symbol towaru ( w przypadku zwrotu całkowitego zaznaczyć pole ) Nr paragonu Nr zamówienia Akceptuję regulamin i politykę prywatności sklepu internetowego Makalu Uwagi .Oświadczam, że znane mi są warunki zwrotu towaru określone w Regulaminie sklepu.. (czytelny podpis Klienta) PRODUKT PROSIMY ODESŁAĆ WRAZ Z DOWODEM ZAKUPU.. Imię i Nazwisko: Ulica: Kod pocztowy: Miejscowość: Nr.. 3) Wejdź na stronę DHL i wypełnij formularz zamówienia odbioru przesyłki zwrotnej.Tym samym sprzedawca traci możliwość dalszej odsprzedaży zwracanego towaru jako nowego.. Dołącz wypełniony formularz oraz paragon.FORMULARZ ZWROTU TOWARU Data: .. Numer zamówienia: .w przypadku chĘci odstĄpienia od umowy sprzedaŻy niniejszy formularz naleŻy wypeŁniĆ i odesŁaĆ wraz z towarem (nowym, bez ŚladÓw uŻytkowania) do usŁugodawcy w terminie 14 dni od daty dorĘczenia towaru bezpoŚrednio na adres: zakrzÓw 411, 32-003 zakrzÓw..

Na do-konanie zwrotu w sklepie klient ma 14 dni od daty dostarczenia produktu.

WAŻNE: PROSIMY O NIEOKLEJANIE ORYGINALNYCH OPAKOWAŃ TAŚMĄ ORAZ O NIEPISANIE PO NICH.. Wejdź na , pobierz Formularz Zwrotu, który znajdziesz w zakładce Zwrot w stopce sklepu, uzupełnij i podpisz.Formularz zwrotu Wypełnij formularz Formularz zwrotu Przyczyny zwrotu / reklamacji* Nazwa produktu: Kolor: Rozmiar: Numer konta bankowego, na który będzie dokonany zwrot pieniędzy*: Ilość: Cena z paragonu: Zapakuj produkty do zwrotu.. Znane mi są warunki zwrotu towarów w tym trybie określone w regulaminie Sklepu, w tym konieczność dołączenia do przesyłki niniejszego formularza oraz oryginalnego dokumentu sprzedaży (paragon lub faktura VAT) wystawionego w związku ze sprzedażą zwracanego towaru.FORMULARZ ZWROTU TOWARU Author: uzytkownik Created Date: 4/30/2009 10:54:27 AM .formularz odstĄpienia od umowy i zwrotu towaru (prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza w miejscach wykropkowanych) Imię i nazwisko osoby dokonującej zwrotu:FORMULARZ ZWROTU / WYMIANY TOWARU (niepotrzebne skreślić) ..

Oświadczam, Ŝe znane mi s ą warunki zwrotu towaru okre ślone w Regulaminie sklepu.

FORMULARZ ZWROTU TOWARU Author: uzytkownik Created Date: 4/30/2009 10:54:27 AM Keywords () .2.. Zwracany produkt nie powinien nosić śladów użytkowania.. Gdy nie określisz w formularzu zwrotu, czy decydujesz się na odstąpienie od umowy sprzedaży czy na wymianę towaru lub nie wskażesz, na jaki rozmiar chcesz wymienić towar, zakwalifikujemy Twój zwrot jako odstąpienie od umowy .Zwrotu możesz dokonać w terminie 14 dni od momentu odebrania zamówienia.. ADRES ZWROTU TOWARU: FASARDI Dział Zwrotów i reklamacji ul. Warszawska 44/50 95-200 Pabianice JAK ZWRÓCIĆ PRODUKT?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt