Formularz reklamacyjny obuwia

Pobierz

510 999 539; e-mail: FORMULARZ REKLAMACYJNY Prosimy o czytelne wypełnienie formularza drukowanymi literamiButy poddawane są serwisowi bezpośrednio w siedzibie Meindl w Niemczech.. Reklamacja winna być złożona na piśmie i wysłana/dostarczona na adres siedziby Sprzedawcy - na koszt Sprzedawcy - najpóźniej w terminie roku od dnia stwierdzenia niezgodności towaru z umową.. Cały "zabieg" trwa od 4 do 8 tygodni, o ostatecznych kosztach dowiesz się bezpośrednio z naszego działu reklamacji.. Jeśli nie masz oryginalnego opakowania, zapakuj w dowolny kartonik.. Prosimy dołączyć w miarę możliwości dowód zakupu (np. paragon/faktura VAT).Tanio-buty.pl / K65.pl ul. Krzywoustego 65; 70-251 Szczecin .. Do przesyłki proszę dołączyć wypełniony formularz reklamacyjny oraz dowód zakupu.. Reklamacji podlegają m. in.. Wzory reklamacyjne umowy o dzieło, której przedmiotem jest rezultat nie będący rzeczą ruchomą.. 1.0 (2019-03-04) Formularz Reklamacyjny / obuwie / torebki / akcesoria Zaleca się wypełnienie poniższych pól - może to ułatwić i przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji.. Niemniej jednak dobrze napisana reklamacja może ułatwić nam dochodzenie naszych praw.. Do odesłanego produktu do zwrotu należy dołączyć dowód zakupu oraz wypełniony formularz odstąpienia od umowy, który znajdziesz .2.. Formularz reklamacyjny (PL) - sklep internetowy Wersja: 2.0 (2018-09-12) Formularz Reklamacyjny Zaleca się wypełnienie poniższych pól - może to ułatwić i przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji..

Spakuj produkty oraz uzupełnij formularz.

Na miejscu dopełnisz wszelkich formalności.Dział Reklamacji tel.. Nowy Kisielin - Nowa 9.. Prosimy dołączyć w miarę możliwości dowód zakupu (np. paragon/faktura VAT).Pisemna reklamacja na buty powinna zostać rozpatrzona pozytywnie, jeśli konsument powoła się na wady technologiczne, konstrukcyjne lub materiałowe.. Na wszystkie sprzedawane produkty udzielamy 24 miesięcznej rękojmi.. Prosimy dołączyć w miarę możliwości dowód zakupu (np. paragon/faktura VAT).Formularz Reklamacyjny / obuwie / torebki / akcesoria Zaleca się wypełnienie poniższych pól - może to ułatwić i przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji.. wady ukryte produktu wynikające z błędów .wypełniony formularz reklamacyjny ( w przypadku braku możliwości wypełnienia formularza prosimy o zawarcie niezbędnych informacji w treści maila).. ObuwieReklamacja nie jest sformalizowanym pismem, które tak jak pozew musi zawierać określone elementy.. Udaj się do sklepu wraz z towarem i dowodem zakupu (e-fakturę otrzymałeś drogą mailową).. Zwrot w sklepie stacjonarnym 50 style: Wybierz sklep 50 style, w którym chcesz dokonać zwrotu.. Szczegóły na stronie gino .FORMULARZ REKLAMACYJNY DANE KLIENTA: Imię i nazwisko .Masz trzy opcje zwrotu.. Zaznacz na nim, że reklamujesz artykuły oraz wskaż powód reklamacji.Jeśli Twoja reklamacja obuwia dotyczy wady, którą sprzedawca może uznać za "mechaniczną", warto w zgłoszeniu opisać w jaki sposób powstawała wada, bądź w jaki sposób obuwie było użytkowane..

5.Reklamacja obuwia w CCC - Lasocki, Jenny Fairy, Gino Rossi itd.

podpis pracownika.. data rozpatrzenia 1.. Buty do treningu (fitness) .. wydrukuj i wypełnij formularz reklamacji (do pobrania powyżej), umieść w kartonie przeznaczonym do wysyłki: formularz, kartę gwarancyjną (jeśli dotyczy) oraz produkty, karton (nad etykietą adresową) podpisz "REKLAMACJA", dobrze go zaklej i zaadresuj .Reklamacja produktu .. Reklamacja usługi - obniżenie ceny Reklamacja usługi - odstąpienie od umowy przed upłynięciem terminu realizacji usługiReklamacja Jeśli zakupiony artykuł posiada wadę lub jest uszkodzony, prosimy o zgłoszenie reklamacji.. Obniżona cena powinna pozostawać w takiej proporcji do ceny wynikającej z umowy, w jakiejFORMULARZ REKLAMACYJNY.. | Wzór pisma reklamacyjnego & Prawa konsumenta | Reklamacja Obuwia | Pismo reklamacyjneReklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni.. Reklamacja powinna być złożona na piśmie i przesłana wraz z produktem oraz dołączonym dowodem zakupu na adres: Sklep sportowy K65.pl ul. .Reklamacji podlega obuwie z tytułu ujawnienia się fizycznych wad ukrytych materiałów i wad powstałych z winy producenta.. Reklamowany produkt prosimy odesłać na adres: sklep internetowy gino-rossi.com [eobuwie.pl S.A.] Dział Reklamacji Nowy Kisielin - Naukowa 15 66-002 Zielona Góra Informujemy, ze istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej wysyłki produktu..

Co warto zawrzeć w reklamacji butów?Formularz reklamacyjny - MODIVO / obuwie/torebki/akcesoria VER.

Niezależnie od uprawnień wynikających z gwarancji, o których mowa w punkcie VI powyżej (jeżeli na dany towar gwarancja została udzielona), Kupującemu przysługują uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne lub prawne towaru.Reklamacja dzieła - naprawa dzieła Reklamacja dzieła - obniżenie ceny dzieła.. 66-002 Zielona Góra.. numer tel NAZWA UŽYTKOWNIKA (numer transakcji) PRZEKAZUJFd DO REKLAMACJI ( proszç podaé nazwç przedmiotu i numer katalogowy ) OPIS USTERKI DATA STWIERDZENIA USTERKI DANE DO WYSYLKI ( po rekiamacji ) Imie: Nazwisko: ADRES.. Jeśli zauważysz, że zakupione buty mają wadę, możesz wypełnić i złożyć zgłoszenie reklamacyjne.Formularz zwrotu: nie jest wymagany dla zwrotów realizowanych za pomocą formularza online, najważniejsze jest wysłanie produktów w ich oryginalnych opakowaniach, tj. pudełku na buty.. Jawna.Wypełniając formularz reklamacyjny przesyłasz wszystkie niezbędne informacje potrzebne do rozpatrzenia reklamacji (Twoje dane, opis zauważonej wady, żądanie przewidziane w ramach rękojmi).. numer telZgłoszenie reklamacyjne może być złożone na Formularzu Reklamacji ( wzór do pobrania poniżej) Reklamacja może być zgłoszona bezpośrednio w salonach stacjonarnych Wojas (lista sklepów dostępna na: ) lub poprzez wysłanie jej na adres: WOJAS S.A. ul. Ludźmierska 29, 34-400 Nowy TargPomoc przy reklamacji obuwia!.

W przypadku zakupu obuwia w sklepie internetowym , należy je wysłać na poniższy adres:.

Wybierz metodę, która jest dla Ciebie wygodniejsza.. Jeśli chcesz skorzystać z serwisu pogwarancyjnego wypełnij formularz i prześlij buty (bez wkładek i sznurówek) na poniższy adres.. Równocześnie na numer konta, z którego dokonano wpłaty do zamówienia lub wskazanego na formularzu reklamacyjnym, otrzymasz zwrot środków (oddczekaj do dwóch dni na zaksięgowanie wpłaty).W formularzu podaj numer zamówienia, jeśli jest Ci znany.. Przykładowo, że obuwie było zasznurowane tak, by stopa nie "pływała", bądź, że obuwie do piłki nożnej było wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem do kopania piłki, itp.Formularz Reklamacyjny / obuwie / torebki / akcesoria_GRPL v1.0.. Obuwie w pudłach należy przechowywać na regałach lub paletach stawionych na podestach.. Aby przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji sugerujemy wypełnić i wydrukować formularz, a następnie dołączyć do pudełka z reklamowanymi produktami.. Aby rozpatrzyć reklamację, wypełnij ten formularz, podając jak najwięcej szczegółów dotyczących wady, tak abyśmy mogli szybciej odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie.Buty do trekkingu (outdoor) Buty skate .. Po pozytywnym rozpatrzeniu otrzymasz kolejne powiadomienie na swój adres e-mail .. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od daty dostarczenia przesyłki do firmy.. Reklamacja może dotyczyć więc:3.. Twoje zgłoszenie online zostanie rozpatrzone w naszym Centrum Reklamacji.. Szanowny Kliencie, Jeżeli obuwie zostało zakupione w jednym z naszych sklepów stacjonarnych to reklamację należy złożyć w sklepie, w którym obuwie zostało zakupione.. Decydując się na złożenie reklamacji drogą wysyłkową pokrywasz koszty odesłania towaru.FORMULARZ REKLAMACJI TOWARU (obuwia / tekstyliów ) DANE OSOBY ZAMAWIAJACEJ TOWAR konta) Imie: Nazwisko: ADRES.. Do najczęściej zgłaszanych należą właśnie te związane z uszkodzeniem materiałów, z których wyprodukowano obuwie lub jego części ozdobne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt