Pismo urzędowe synonim

Pobierz

Wzór wniosku o dopuszczenie organizacji społecznej (innej niż ekologiczna) do udziału w postępowaniu administracyjnym.. Jaka jest opłata, czy każdy musi ją wnieść, i czy można ją wycofać.. Tylko na ekranie może trochę dziwnie wyglądać jak ktoś ma wyłączone ClearType, ale w druku jest ok ;).Kreator Pism to aplikacja pod Windows przeznaczona dla wszystkich tych, którzy co jakiś czas potrzebują przygotować pismo urzędowe lub jakiekolwiek inne.. Działa wszędzie (tzn. wszystkie wersje Windows).. Pamiętaj, że nasze przygotowują zawsze wyspecjalizowani w danej dziedzinie prawnicy.. Jeżeli znasz inne wyrazy o podobnym znaczeniu które mogą być zastostowane w kontekście określonym jako "jako pismo urzędowe", możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.Pismo urzędowe - rodzaje dokumentów.. W przypadku pism urzędowych najczęściej korzystamy z trzech form dokumentów: wniosku, podania bądź prośby.Do każdej formy stosujemy język oficjalny, jako że są one kierowane do instytucji publicznych takich jak urzędy, instytucje, firmy, placówki oświatowe czy konkretne osoby pełniące określoną funkcję (wójt, sołtys, prezydent itd.. anon7052157 26 Styczeń 2017 22:26 #9.. Wystarczy, że klikniesz na jeden z poniżej wyświetlonych wzorów, a zostaniesz przeniesiony do strony pobierania.. Pod spodem znajdują się linki do słowników zewnętrznych, w których znaleziono materiały związane z hasłem dokument: .pismo urzędowe, umowa, zapis, diariusz, dziennik, kronika, memuar, pamiętnik, raptularz, sztambuch, Synonimy słowa "memoriał" z podziałem na grupy znaczeniowe ..

Pismo urzędowe dla każdego.

możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.. Wzory .Witamy w internetowym słowniku rymów rymy.eu.. Serwis jest całkowicie darmowy i ma na celu wyszukiwanie słów o podobnych układach brzmieniowych w zakończeniach wyrazów czyli rymów.Jak poprawnie napisać podanie w edytorze tekstu MS Word 2017.. Lekcje dla szkoły podstawowej i liceum.. Czytaj więcej.. Gratis Vokabeltrainer, Verbtabellen, Aussprachefunktion.Wzór zawiadomienia o osobie, która prawomocnym orzeczeniem sądu została pozbawiona praw publicznych, praw wyborczych lub ubezwłasnowolniona, wzór zawiadomienia o osobie, wobec której wygasła przyczyna pozbawienia prawa wybieraniasystem (system) 26 Styczeń 2017 22:26 #8.. Synonimy te podzielone są na 3 grupy .Słowa i wyrażenia podobne do słowa pismo.. Program pozwala na szybkie generowanie pism poprzez wypełnienie odpowiednich pól.. 2.. Na początku należy zwrócić uwagę na materiał, którego będziemy używali.Wzór pisma dotyczącego sprzedaży .Jeżeli poszukujesz darmowych wzorów pism lub dokumentów to dobrze trafiłeś.. Top-Preise für Synonyme im Vergleich.Słownik synonimów do wyrażenia pismo urzędowe.. W niniejszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa memo znajduje się łącznie 39 synonimów.Synonimy te zostały podzielone na 4 różne grupy znaczeniowe.Wyłącz reklamy, przeglądaj orzecznictwo - SPRAWDŹ LEXLEGE PRO..

Słownik synonimów do słowa memo.

Uwaga!II-1.. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa pismo: pismo egipskie, pismo ideograficzne, pismo kasacyjne, pismo nieczytelne, pismo obrazkowe, pismo odręczne, pismo oficjalne, pismo okólne, pismo pochyłe, pismo pornograficzne, Pismo Święte, pismo ulotne, pismo urzędowe.. Informatyczna Szkoła.Hasło do krzyżówki "pismo" w leksykonie krzyżówkowym.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "pismo urzędowe" znajduje się 18 definicji do krzyżówki.. Na portalu Łatwe Prawo znajdziesz wzory pism procesowych, wpisy, pozwy, odpowiedzi na pozwy, pisma urzędowe.. Słownik wyrazów bliskoznacznych do słowa pismoSynonimy te podzielone zostały na 2 różne grupy znaczeniowe i określone wyrażeniem "jako pismo urzędowe".. Dzięki niemu list motywacyjny i inne pisma będą estetyczne.Chciałem, aby film był jak najkrótszy, więc muszę j.(dokument) letter, document, writing; (urzędowe) writ pisma i dokumenty sprawy sądowej: judgment rollpismo nadające obywatelstwo: letter of denizationpismo nominacyjne: letter of appointmentpismo o ustanowieniu domicylu: letters of domiciliationpismo odwołujące: recalling documentpismo okólne: circular letter, circular, pismo poręczające: bail bond (celem zwolnienia statku spod aresztu .Übersetzung Polnisch-Deutsch für pismo urzędowe im PONS Online-Wörterbuch nachschlagen!.

).» dokument - jako pismo urzędowe.

W tym przypadku znajdziesz: Pismo urzędowe (Podanie, Wniosek, Prośba) - wzór.. W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla wyrażenia pismo urzędowe znajduje się łącznie 46 synonimów.Synonimy te podzielone zostały na 3 różne grupy znaczeniowe.Jak inaczej można nazwać wyrażenie pismo urzędowe?. Ok dzięki za informacje, ale wydaje mi sie, że Arial jest tu najlepszą czcionką.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "pismo" znajduje się 247 definicji do krzyżówek.. Ponad 2 000 wzorów pism i umów przygotowanych przez specjalistów we współpracy z kancelariami prawnymi!. Słowo "dokument" w słownikach zewnętrznych.. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy edytowalne wzory omawianych pism.. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa memo: memorandum, memoriał.. Najważniejsze grupy znaczeniowe: .. możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.Hasło krzyżówkowe "pismo urzędowe" w leksykonie szaradzisty.. W naszym słowniku synonimów języka polskiego istnieje 46 wyrazów bliskoznacznych dla wyrażenia pismo urzędowe.. Synonimy, wyrazy bliskoznaczne i inne określenia wyrażenia pismo urzędowe.. Kategoria jest aktualizowana i uzupełniana z biegiem czasu.. Wzór wniosku o udostępnienie informacji o środowisku i jego ochronie.. Wzór wniosku o wszczęcie postępowania administracyjnego przez organizację społeczną (inną niż ekologiczna) II-3..

Jakie inne formy posiada wyrażenie pismo urzędowe?

Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "pismo urzędowe" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Pismo urzędowe - pobierz wzór.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "pismo" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Dokument urzędowy - termin prawniczy służący do określenia środka dowodowego w postaci dokumentu pochodzącego od powołanego do jego sporządzenia organu państwowego, organizacji, jednostki organizacyjnej lub podmiotu (w zakresie poruczonych im z mocy prawa lub porozumienia spraw rozstrzyganych w drodze decyzji administracyjnej, czy też wydawania zaświadczeń).Podanie to pismo urzędowe i jest formą wypowiedzi, która powinna zawierać naszą prośbę skierowaną do osoby, instytucji, placówki oświatowej, firmy lub zakładu pracy o załatwienie .. (dokument) letter, document, writing; (urzędowe) writ pisma i dokumenty sprawy sądowej: judgment rollpismo nadające obywatelstwo: letter of denizationpismo nominacyjne: letter of appointmentpismo o ustanowieniu domicylu: letters of domiciliationpismo odwołujące: recalling documentpismo okólne: circular letter, circular, pismo poręczające: bail bond (celem zwolnienia statku spod aresztu .Zobacz szybkie formatowanie oficjalnego listu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt