Wzór przemówienia na zakończenie roku szkolnego

Pobierz

Drodzy Nauczyciele i wychowawcy!. Zanim jednak staną się one faktem należy rozdać świadectwa, a wcześniej przemówieniami dyrektora i rodziców rozpocząć część oficjalną.W tym celu warto je dobrze przygotować i wcześniej przelać swoje myśli na papier.. Koledzy i koleżanki!. Przemówienie tak samo jak każda inna wypowiedź pisemna lub słowna składa się z trzech głównych części: wstępu, rozwinięcia (argumentacja) i zakończenia, ale o kompozycji przemówienia za chwilę.na uroczystość przygotowaną z okazji zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół w Przytułach, która odbędzie się 23 czerwca 2017 r. o godz. 9.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły.. Drodzy nauczyciele i wychowawcy, pracownicy szkoły, zaproszeni goście, rodzice, koleżanki i koledzy.. Mowa na dzień Celnika.. Jesteśmy jeszcze w budynku szkoły, ale myślami znajdujemy się już daleko stad, przeżywając kolejne wakacyjne przygody.. Dziś jesteśmy świadkami wielkiego wydarzenia, nasza młodzież opuszcza gimnazjum.Przemówienie wzór .. co powinno znaleźć się w przemówieniu na zakończenie gimnazjum jak napisać przemówienie na zakończenie gimnazjum mowa pożegnanie gimnazjalistów treść przemówienia Przemówienie przemówienie na koniec .. Jest to moment dla nas niezwykle smutny.Przeżywamy smutek pożegnania, ale i nadzieję, że świat, który na nas czeka, okaże się ciekawy i przyjazny..

Przemówienie na zakończenie roku szkolnego.

Zanim jednak staną się one faktem należy rozdać świadectwa, a wcześniej przemówieniami dyrektora i rodziców rozpocząć część oficjalną.. Pani Dyrektor!. Dziś opuszczam te mury, wiedząc kim jestem i kim chcę być.. Jest to nasz.Odpowiedz na pytanie: Jakie wydarzenia w historii chciałabyś zobaczyć na własne oczy, w jakich czasach chciałabyś wylądować i dlaczego właśnie tam.. W dzień, który dla wielu z nas mimo uśmiechów na twarzach jest smutny.. Przemówienie z okazji Dnia Służby Celnej.Dzień nauczyciela, zakończenie roku szkolnego, jubileusz, życzenia lub podziękowania za współpracę, dyrektorzy, pracownicy uczelni i innych placówek oświatowych znajdą u nas fachową pomoc.. ZAKOŃCZENIE W zakończeniu należy krótko podsumować przemowę, podziękować za wysłuchanie.. Zanim jednak staną się one faktem należy rozdać świadectwa, a wcześniej przemówieniami dyrektora i rodziców rozpocząć część oficjalną.Dobre przemówienie na zakończenie roku szkolnego podstawówki.. Nastąpił dzień, w którym zgromadziliśmy się w tej sali ostatni raz.. Koniec czerwca to początek wakacji.. Drodzy Nauczyciele i wychowawcy!. Za nami kolejny rok szkolnej edukacji .. Koniec czerwca to początek wakacji.. Mam wielką przyjemność przywitać wszystkich tu zgromadzonych na rozpoczęciu nowego roku szkolnego.. Wszystkim nam było żal, kiedy ogłoszono, że dyskoteka szkolna z okazji Andrzejek nie odbędzie się..

12.Przemówienie na zakończenie roku szkolnego.

1-22 2021-01-14 14:25:46; Nagrania gwarowe - Polskie teksty gwarowych z ilustracją dźwiękową 2021-01-13 13:07:34Dziś nadszedł czas pożegnania, lecz pamiętajmy, że "To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to koniec początku" Z okazji zakończenia roku szkolnego przygotowaliśmy specjalną pamiątkę - podziękowania dla nauczyciela.. Szanowna Pani Dyrektor!. Szanowni Państwo, Panie Wójcie, Księże Proboszczu, Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Wy - najważniejsi dzisiaj - uczniowie.Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych (ok. 3 min.). Koledzy i koleżanki!. Msza św. o godz. 8.00.. Przemówienie z okazji Dnia Matki / Dnia Rodziny (ok. 3 min.). Przemówienie z okazji święta szkoły/dnia patrona (ok. 2,45 min.). Jeszcze raz dziękujemy, jeszcze raz przepraszamy i jeszcze raz prosimy: pamiętajcie o nas.. Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy!. uczniem klasy 6 ( a zarazem przewodniczącą klasy i szkoły) zwracam sie do uczniów i grona Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-04-27 18:22:44.. Zabrzmiał już ostatni dzwonek , niebawem udamy się wszyscy na zasłużony odpoczynek.Przemówienie (podziękowanie) dla rodzica - Rady Rodziców na zakończenie Szkoły - Gimnazjum.. 5 zdań 2021-01-15 19:01:39; Język polski "oblicza epok" 1.1 zakres rozrzezony str.310 zad.. Dla społeczności Gimnazjum nr 2 w Olecku to szczególnie uroczyste i historyczne rozpoczęcie roku szkolnego - i to z kilku .Przemówienie to wypowiedź z przeznaczeniem do wygłoszenia..

Język polski.Przemówienie na zakończenie roku szkolnego.

Lecz zatrzymajmy się jeszcze na chwilę.Przemówienie z okazji zakończenia roku szkolnego.. Drogie Koleżanki drodzy Koledzy!. Język polski.. W imieniu klas 8 witam wszystkich zebranych na dzisiejszej uroczystości zakończenia roku (np.: 2013/2014).. Mam wrażenie, jakbyśmy dopiero wczoraj spotkali się na inauguracji roku szkolnego, a tymczasem to już jego zakończenie.3.. Szanowni nauczyciele, drodzy rodzice, kochana młodzieży.. Oto nadszedł dzień, w którym po raz ostatni gromadzimy się wspólnie na tej sali.. Zebraliśmy się tu w celu uroczystego zakończenia tych trzech lat spędzonych w. poleca 86 %.. Koniec czerwca to początek wakacji.. Jest formą, która ma na celu przedstawienie swojej opinii w jakiejś sprawie i wywołanie reakcji u słuchaczy.. Oto nadszedł dzień, w którym po raz ostatni gromadzimy się wspólnie na tej sali.. Podczas pisania przemówienia miej cały czas na uwadze jego cel, nie zapominaj o odbiorcach i dbaj o porządek wypowiedzi.Jesteś tutaj: Strona główna » Strona glowna » Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - Przemówienie Dyrektora Pani Małgorzaty Rusinowskiej Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - Przemówienie Dyrektora Pani Małgorzaty Rusinowskiej .. Koniec czerwca to początek wakacji..

...Przemówienie na koniec roku szkolnego.

1 września 2008 r. Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie.. Osiem lat temu chwiejnym krokiem przekroczyłem próg tej szkoły.. Dziś świętujemy zakończenie roku szkolnego.. Jesteśmy się tutaj po to, aby w uroczysty sposób zakończyć trzy lata spędzone w murach tego gimnazjum.. Chcieliśmy wyrazić swoją wdzięczność za te wszystkie lata, to Wy nauczyciele byliście dla nas prawdziwymi mentorami.Od tych słów Alberta Einsteina rozpoczął swoje przemówienie na zakończeniu roku szkolnego 2015/2016 Dyrektor Grzegorz Walotek.. Ta nadzieja miesza się ze strachem, pęd ku przyszłości z żalem za starą, wspaniałą szkołą.. Przemówienie za zakończenie roku szkolnego klas I-III (ok. 2,5 min) 11.. Przemówienie na zakończenie roku szkolnego.. 29 lutego 2020 0 Przez admin .. Możecie być pewni, że Was nie zawiodę.Część z Was powróci do tej szkoły we wrześniu, zaś absolwenci opuszczą jej mury, a wraz z początkiem nowego roku szkolnego rozpoczną nowy etap w edukacji.. Będziemy tęsknić.Przemówienie na zakończenie roku szkolnego.. Przykładowo: ''Myślę, że jestem odpowiednią kandydatką na stanowisko przewodniczącej Samorządu uczniowskiego w roku szkolnym 2011/2012.Razem jesteśmy stanie zdziałać wiele.. Szanowna Pani Dyrektor!. Zebraliśmy się tu w celu uroczystego zakończenia tych trzech lat spędzonych w murach tego gimnazjum.Przemówienie na koniec roku szkolnego.. Dyrekcja wraz z całą społecznością szkolną « Szanowna Dyrekcjo, Drodzy nauczyciele i wychowawcy, zaproszeni goście: Kochani rodzice, koleżanki i koledzy.. Jesteśmy jeszcze w budynku szkoły, ale myślami znajdujemy się już daleko stad,.Szanowna Dyrekcjo, Drodzy nauczyciele i wychowawcy, zaproszeni goście: Kochani rodzice, koleżanki i koledzy.. Mówił: "Spotykamy się dzisiaj, by po raz kolejny pożegnać rok szkolny, który dla wielu z nas był czasem wytężonej pracy i nauki.Szanowna Pani Dyrektor!. Chciałabym serdecznie powitać Was w ten słoneczny, czerwcowy dzień.. 5 ocen .Otwierając dzisiejszą uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 serdecznie witam przybyłych Gości, Rodziców, Grono Pedagogiczne i Pracowników Szkoły oraz Was - Drodzy Uczniowie !. Kurczowo trzymałem dłoń mamy niepewny tego, co mnie czeka.. Szanowni Nauczyciele i Rodzice!. Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy Nauczycielom, Wychowawcom, całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom szkoły wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz .Przemówienie na zakończenie roku szkolnego.. Opuszczam te mury nie tylko starszy, ale przede wszystk.WYSTĄPIENIE DYREKTORA SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013 Księże Proboszczu - Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły - Szanowni Rodzice - kochane dzieci !. Nadszedł czas pożegnania.Szanowny Panie Dyrektorze, Nauczyciele, Drogie Koleżanki, Koledzy!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt