Umowa adopcyjna kota na czym polega

Pobierz

Umowa nie jest ^umową kupna-sprzedaży _, ani inną umową przenoszącą własność.. Wszelkie zmiany niniejszej umowy wymagają formy pisemnej.. 4 ADOPCJA KOTA podpkt.e ----- UMOWA ADOPCYJNA Zawarta w dniu _____ Wydający_____ będąca opiekunem prawnym zwierzęcia _____ przekazuje je do adopcji Pani(Panu):Oddający do adopcji przekazuje zwierzę pod stałą opiekę adoptującego w dniu podpisania przez obie strony niniejszej umowy.. Zapewnię kotu odpowiednie wyżywienie, czystą wodę i ciepłe schronienie oraz prawidłowe warunki do życia.. Adopcją kotów zajmują się fundacje oraz schroniska dla bezdomnych zwierząt.. Wirtualna adopcja to wpłata, którą uiszcza się na koncie stowarzyszenia, dla wybranego przez siebie zwierzęcia.. Kastracja jest jedyną skuteczną i bezpieczną dla zdrowia zwierzęcia metodą zapobiegania nadpopulacji i bezdomności zwierząt.. Czy jeste ś wstanie da ć mu miło ść i otoczy ć go opiek ą oraz by ć za niego odpowiedzialn ą/ym do ko ńca jego życia?. W umowie jest też zapis, że opiekun zobowiązuje się do należytej opieki nad zwierzęciem oraz sterylizacji lub kastracji kota/psa w określonym terminie od dniaPodpisanie umowy adopcyjnej przez obie strony, podanie danych kontaktowych, wypełnienie kwitka do zmiany danych w bazie zwierząt czipowanych (Safe Animal; ten punkt następuje - jeśli kot jest zaczipowany)..

Tak / Nie.Umowa adopcyjna 1.

Zwierzę będzie przebywało pod adresem zamieszkania stałego (zameldowania) lub adresem pobytu tymczasowego adoptującego.. Zapewnię kotu odpowiednie wyżywienie, czystą wodę i ciepłe schronienie.. Zazwyczaj są tam zawarte zastrzeżenia do przeprowadzania wizyt poadopcyjnych, warunek kastracji/sterylizacji zwierzęcia, oraz prawo do odebrania zwierzęcia, gdy będzie miało złe warunki.Plik umowa adopcyjna kota na czym polega.zip na koncie użytkownika biancacovio • Data dodania: 31 mar 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą pomagać, ale nie są w stanie przygarnąć kota do swojego domu np. ze względu na częste wyjazdy czy alergię na kota.. Powiadomię osobę, oddającą kota w razie poważnej choroby, zaginięcia lub śmierci .W umowie adopcyjnej zawarte są dane opiekuna (imię, nazwisko, adres, pesel, nr dowodu) oraz dane Fundacji Kocialandia i zwierzaka, które jest adoptowane.. Zazwyczaj zwierzak przebywa u tymczasowego opiekuna do czasu znalezienia domu stałego lub przez określony w umowie okres (np. trzy miesiące).Wirtualna adopcja - co to takiego i na czym polega ?.

Podpis osoby oddającej kota: Podpis osoby adoptującej kota: (*) Umowa adopcyjna została sporządzona w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach.1.

8.Umożliwi odwiedziny osoby wydającej kota lub osoby przez nią wskazaną przed wyadoptowaniem kota w celu sprawdzeniu warunków bytowych jak i po adopcji kota w celu potwierdzenia wypełnienia wyżej wymienionych warunków niniejszej umowy.. Jeśli chcesz skorzystać z naszego programu wyślij nam zdjęcie lub skan umowy adopcyjnej na adres symboliczna to zobowiązanie wyjątkowe i długoterminowe dlatego nie łączymy jej z innymi usługami i określiliśmy ogólne warunki: Umowy podpisujemy minimum na rok.. Skąd i jak można adoptować kota?. 9.Warunki umowy adopcyjnej kota: § 1.. Adpocja, prodedury adopcyjne, przygotowanie się na kota.. (Zobacz przykładową umowę adopcyjną kota.). Adoptujący oświadcza, iż przyjmuje kota wyłącznie dla siebie, a nie dla pośredników lub innych osób.. itp odpiszcie plisAdopcja kota ze schroniska wiążę się też z innymi obowiązkami, które od tej pory spoczywają na nowym opiekunie.. Pozwoli jednak skutecznie dochodzić praw przed sądem.. Druga umowa dotyczy psa - jest tam w jakim stanie pies wychodzi ze schroniska ( w razie jakbyście pogorszyli jego stan, można wam odebrać psa ) , imie , numer boksu i inne ważne dotyczące psa.Umowa adopcyjna jest to umowa, którą musisz podpisać /lub osoba pełnoletnia, np. rodzic/ przy adopcji psa..

Są to przeważnie miłe kontakty, polegające na opowiadaniach na temat zwierzaka i jego aklimatyzacji w nowym domu oraz przesyłaniu zdjęć.

Powinno to zniechęcić osoby nieodpowiedzialne.Na naszej stronie przedstawiamy po kilka fotografii zwierząt, tak więc kliknij w małą fotkę, a zobaczysz inne ujęcie.. Adoptujący zobowiązuje się, że: 1.. Adoptujący potwierdza, że jest osobą pełnoletnią, świadomą zobowiązań wynikających z poniższej umowy i kodeksu cywilnego.. Płatności realizowane są kwartalnie, półrocznie i rocznie.Reasumując umowa agencyjna przyczynia się do powstania przychodu po stronie agenta, który podlega zarówno opodatkowaniu podatkiem dochodowym, jak i VAT z tytułu świadczonych usług na rzecz zleceniodawcy.Plik umowa adopcyjna psa na czym polega.pdf na koncie użytkownika talleman • Data dodania: 4 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jak zaadoptować kota?. Zapewnię kotu staranną opiekę weterynaryjną w razie choroby, a także regularne szczepienia ochronne i odrobaczanie.. Pieniądze te przeznaczane są między innymi na: leczenie, specjalistyczną karmę, nowy drapak czy psie legowisko, a nawet psiego fryzjera.wypadnięciem kota z balkonu lub okna, a w przypadku kotów wychodzących oznakuje kota mikrochipem.. czy wyglad domu ma znaczenie?. Po podpisaniu umowy utrzymujemy kontakt z nowym właścicielem..

Taka adopcja polega na tym, że co miesiąc wpłacasz określoną kwotę, jaka jest przeznaczana na utrzymanie wybranego pupila.mam pytanie na czym polega wizyta przed adopcyjna?

Sprawdź, jak wygląda, na co się przygotować i gdzie znajdziesz szukające domu koty.. umeblowanie?. Zapewni kotu odpowiednie wyżywienie, czystą wodę i ciepłe .Adoptowałeś psa lub kota?. 2.Kot w naszym domu pkt.. Jeśli zainteresuje Cię jeden z prezentowanych przez nas pupili, to tuż przed planowaną wizytą, upewnij się telefonicznie w Biurze Adopcji, czy jest u nas nadal.. Po adopcji warto odwiedzić lecznicę z pupilem oraz jego książeczką zdrowia otrzymaną w schronisku i poprosić o zbadanie kota, zaznaczając, że zwierzę jest zaadoptowane ze schroniska.UMOWA ADOPCYJNA KOTA KRAKOWSKA FUNDACJA POMOCY ZWIERZĘTOM STAWIAMY NA ŁAPY ul. Chocimska 1b, 30-065 Kraków tel.. Przekazanie książeczki zdrowia z aktualnymi wpisami, ulubionych zabawek itp. oraz - kota.Z czynności wydania zwierzęcia Prowadzący Schronisko sporządza umowę adopcyjną, podpisywaną przez adoptującego, której kopię wydaje adoptującemu.w książeczce zdrowia kota.. 513 037 17 Zobowiązuję się, że: 1. moja kolezanka chciala zaadoptowac kota ale jhej powiedziano ze czeka ja wizyta przed adopcyjna ona sie wystraszyla ze ktos jej po domu bedzie chodzil i w szafki zagladal a potem obgadywal i wycofala sie powiedzcie dokladnie na czym polega taka wizyta?. Opiekun może dobrowolnie zadeklarować dowolną kwotę na rzecz Fundacji na pokrycie kosztów żywienia i leczenia zwierząt znajdujących się pod opieką Fundacji.W umowie adopcyjnej na początku znajduje sie cytat prawny, który mówi o odpowiedzialności ponoszonej za zwierze, następnie jest imię, nazwisko, adres.. Potrzebuje przede wszystkim by ć jednym z członków Twojej Rodziny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt