Sanepid druki do pobrania

Pobierz

Ponadto wspomniane rozporządzenie reguluje .Punkt informacyjny: tel.. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Oławie ostrzega, że osobom anonimowym, które proszą o podanie danych osobowych , a nie o ich potwierdzenie, nie należy takich .. WODY, EKSHUMACJI.. Chronimy zdrowie ludzkie przed niekorzystnym wpływem szkodliwości i uciążliwości środowisk.. Wniosek o wydanie zaświadczenia.. stopka Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gliwicach .. Zapobiegamy powstawaniu chorób, w tym chorób zakaźnych i zawodowych.Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Będzinie.. Laboratorium Badań Mikrobiologicznych.. KLIKNIJ TUTAJ, BY PRZEJŚĆ DO WAŻNYCH KOMUNIKATÓW .. Wzór jednorazowego upoważnienia do wydania historii choroby lub innej dokumentacji medycznej; Wzór obowiązkowych oświadczeń pacjenta; Deklaracja wyboru świadczeniodawcy oraz lekarza podstawowej opieki zdrowotnej;Fundusze Europejskie dla Małopolski.. Sekretariat Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.. Aktualności .. Dokument zapisany w programie Word gotowy do edycji i wydruku.Druki do pobrania.. Karta oceny narażenia zawodowego w związku z podejrzeniem choroby zawodowej.Druki do pobrania.. Wniosek o dokonanie zmian w rejestrze zakładów.. 2019/20 dla przedszkolnych/szkolnych koordynatorów.. MZ-54 Roczne sprawozdanie ze szczepien ochronnych za rok 2019.pdf..

Druki do pobrania.

Kwestionariusz ankiety ewaluacyjnej do programu "ARS,czyli jak dbać o miłość" w roku szk.. WYKAZ DOKUMENTÓW - Dopuszczenie do użytkowania 2018 (30.0 KiB) WZÓR - uzgodnienie projektu (28.0 KiB) WZÓR - zawiadomienie o zakończeniu budowy (33.0 KiB) WZÓR - zgoda na odstępstwo (31.5 KiB)Dokumenty do pobrania.. Wniosek o wykreślenie.Gorzów WielkopolskiSytuacje, w których anonimowe osoby dzwonią do obywateli i proszą o podanie danych osobowych w celu np.: umówienia osoby na test, są próbą wyłudzenia tych danych.. Od 1 lipca każdy Polak powyżej 40 roku życia otrzyma jednorazowy dostęp do bezpłatnego pakietu badań diagnostycznych.. (2014-02-17 08:49:57) Ostatnio zmodyfikował: Wniosek o wydanie zgody na ekshumację i przewiezienie zwłok/szczątków.Wnioski do pobrania.. Materiały Zasady pobierania materiału do badań sanitarno-epidemiologicznych Zasady _pobierania _materiału _do _badań _sanitarno.docx 0.01MB ZLECENIE BADANIA PRÓBEK MATERIAŁU BIOLOGICZNEGO DO CELÓW SANITARNO .Materiały formularz zgloszenia zachorowania (podejrzenia zachorowania) na chorobe zakazna formularz _zgloszenia _zachorowania _(podejrzenia _zachorowania) _na _chorobe _zakazna.doc 0.14MB formularz zgloszenia zgonu (podejrzenia zgonu) z powodu choroby zakaznej formularz _zgloszenia _zgonu _(podejrzenia _zgonu) _z _powodu _choroby _zakaznej.doc 0.12MB karta zgloszenia ostrego porazenia .Strona główna - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu - Portal Gov.pl..

Pliki do pobrania.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Informacja o przetwarzaniu danych osobowych (129.6 KiB).. Wniosek o imprezie masowej.. (41.5 KB) Wytworzył: Udostępnił: Dariusz Narowski.. Druki wniosków do pobrania.. ograniczenia w wykonywaniu zadań w WSSE w Krakowie - 25.05.2020 pdf (219 kB) Załącznik do zarządzenia - komunikat-25.05.2020 (110 kB) Opublikowano w dniu 2020-03-13 Autor: Komunikat MPWIS dot.. Rozporzadzenie Ministra Zdrowia z dnia 18 sierpnia 2011 r.Druki do pobrania.. nowych zasad obejmowania obowiązkową kwarantanną .Druki do pobrania.. (212.45 KB) sprawozdanie z przeprowadzonych szczepień (zużycie szczepionek) do edycji (89.00 KB)Szczegóły.. Informacje.. Wniosek o dokonanie zmian w rejestrze.. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Chrzanów informuje, że wzory dokumentów dotyczących rejestracji i zatwierdzania zakładów produkujących lub wprowadzających do obrotu żywność podlegających urzędowej kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej określa Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 29 maja 2007 r. .. Pytania i odpowiedzi.› Księgowe - druki › Pełnomocnictwa › Student › Telefon, .. dokumenty online do pobrania, sanepid, dokument do pobrania, wykonanie badania wody, Karta zgłoszenia pracodawcy ›› Pobierz teraz : Karta zgłoszenia pracodawcy.. Informacja z realizacji programu "Czyste powietrze wokół nas" w roku szk..

Kategoria: Pliki do pobrania.

Strona główna; AKTUALNOŚCI; Aktualności.. Wniosek _o _dokonanie _zmian _w _rejestrze _zakladow.pdf 0.11MB Wniosek o wpis zakładu do rejestru zakładów.Oddział Higieny Żywności, Żywienia.. Skierowanie na badania w celu rozpoznania choroby zawodowej.. SEKCJA HIGIENY PRACY.. Karta świadczeniodawcy.. Programu Szczepień Ochronnych na rok 2019.. Instrukcja czyszczenia studni.. Punkt informacyjny - Dziennik Podawczy: poniedziałek - piątek 7:00 - 14:35.. Wniosek o wykreślenie zakładu z rejestru zakładów.. - utylizacja.pdf .DRUKI DO POBRANIA DOT.. (+48 22) 25 00 115. fax (+48 14) 621 75 43. e-mail: .. Pliki do pobrania.. Głównym celem programu "Profilaktyka 40 .Całodobowa infolinia Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Tychach: 512 370 717, 517 497 829.Do Stacji Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Limanowej 34-600 Limanowa UL. M.B.Bolesnej 16b .. Wniosek o wpis.. Wniosek _o _wydanie _opinii _sanitarnej.pdf 0.06MB Wniosek o dokonanie zmian w rejestrze zakładów.. 2019/20 dla .ważna książeczka do celów sanepidarno-epidemiologicznych (wszyscy wykonujący usługi) karty charakterystyki używanych środków do dezynfekcji (do pobrania w Internecie) procedury sanitarno-higieniczne książka sterylizacji (jeśli posiadasz autoklaw) umowa na sterylizację narzędzi (jeśli autoklawu nie posiadasz)Pliki do pobrania..

Druki wniosków do pobrania.

Zawiadomienie _o _zakonczeniu _budowy.pdf 0.20MB Wniosek o wydanie opinii sanitarnej.. ul. Dąbrowskiego 9a, 41-300 Dąbrowa Górnicza.. ul. Kościuszki 58, 42-500 Będzin.. Pliki do pobrania.. Wniosek o zatwierdzenie i o wpis do rejestru zakładów.. Informacja z realizacji programu "Nie pal przy mnie, proszę" w roku szk.. Zgłoszenie Podejrzenia Choroby Zawodowej.. Wniosek o wpis do rejestru zakładów.. Zgłoszenie gospodarstwa dot.. Wniosek o wpis.. Materiały WNIOSEK informacja do PPIS WNIOSEK _informacja _do _PPIS.pdf 0.04MB Wniosek EKSHUMACJA wniosek _EKSHUMACJA _08122020.pdf 0.24MB OŚWIADCZENIE Zarządcy Cmentarza OŚWIADCZENIE _zarządcy _cmentarza.pdf 0.04MB.. Odsłony: 23356.. Godziny pracy poniedziałek - piątek: 7:00 - 14.35.. Wniosek o dokonanie zmian w rejestrze.. Sprawozdanie miesięczne ze zużycia szczepionek dla dzieci ze wskazaniami do acelularnego krztuśca (32.00 KB) Sprawozdanie z ruchu kart uodpornienia doc. (13.97 KB) Sprawozdanie z ruchu kart uodpornienia pdf.. Druk sprawozdania o opornych za rok 2018.. Wniosek o wydanie zaświadczenia.. Formularz NOP - inne niż BCG.. Chronimy zdrowie ludzkie przed niekorzystnym wpływem szkodliwości i uciążliwości środowisk.. Godziny urzędowania : od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 14.35.DOC.. Druki do pobrania.. Zapobiegamy powstawaniu chorób, w tym chorób zakaźnych i zawodowych.Strona główna - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Pruszczu Gdańskim - Portal Gov.pl.. drób.pdf Zgłoszenie padłego konia.pdf Zgłoszenie padłego bydła.pdf Zgłoszenie prowadzenia działalności.docx Wniosek o nadanie numeru paszowego.pdf Wniosek o nadanie nr wet..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt